Body-balet má výborný vliv na formování postavy – hodí se pro pomalejší hubnutí, celkové zeštíhlení a vytvarování postavy. Posiluje a protahuje svaly celého těla. Body-balet je navíc výbornou průpravou pro další druhy tanců nebo cvičebních programů.
Cvičební program vychází z pohybů klasického baletu a moderního tance, které jsou doplněny pohyby pro funkční a efektivní posílení i protažení svalů celého těla. Základem metodické lekce je dobrá atmosféra a zábava, odcházet budete příjemně odreagovaní a naplnění.
Body-balet  je vhodné pro všechny ženy, které si chtějí zformovat postavu, protáhnout tělo a to celé propojit ladnými pohyby.

Strečink - cílené protažení celého těla, které má regenerační účinek. Strečink není pouze přípravným cvičením před posilováním, ale může být využit jako hlavní náplň k upevnění a protažení svalstva, kdykoliv na to budete mít chuť třeba i u vás doma. Základy strečinku se inspirovaly jógou a baletem a můžete ho s ním pracovat jako s hlavní náplní svého každodenního posilovacího programu. Zlepšíte si svalový tonus zároveň i svalové vlákna.
Úkolem strečinku je optimálně protáhnout svaly a rozvíjet kloubní pohyblivost bez vedlejších nepříznivých účinků, snížit svalové napětí po pohybové činnosti a udržet svaly v pružnosti.
Strečink je i vhodná prevence proti bolesti zad. Metody strečinku jsou používány nejen ve sportu, ale také v léčebné rehabilitaci.
Dále strečink slouží k prevenci před poraněním – natažení nebo natržení svalů, k prevenci některých svalových onemocnění: zánětu šlach apod. přispívá rovněž k prevenci poškození kloubů.


Přínosy strečinku:
  • snížení svalového napětí
  • zmenšení svalové bolesti při zátěži
  • omezení rizika zranění při cvičení
  • zlepšení svalové regenerace a celkové relaxace organismu po zátěži
  • snížení pravděpodobnosti onemocnění páteře