Jóga znamená spojení, sjednocení, obnovení spojení individuálního Já (átman) s universálním Bytím (paramátman). Jóga však není náboženstvím, spíše je souborem návodů a pravidel jak dospět k poznání sebe sama a díky tomu k osvobození. Jóga není pouze fyzické cvičení obohacené o soustředění na správné dýchání. Jóga je přístup k životu. Studium jógy neznamená pouze cvičení těla, dechu a mysli. Je to i o tom, jak se chovat, jak myslet, co jíst – jóga zahrnuje kompletně všechny stránky života. Cílem jógína je dosáhnout harmonie se svým Já. Jóga učí, jak se naučit ovládat životní energii, své tělo, mysl a emoce.

Power jóga je výborným propojením klasické jógy s moderními druhy cvičení. Jedná se o formu cvičení, po které se budete nejen cítit skvěle, pomáhá i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády, odbourává stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů.

Strečink je speciální způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů (stretch = natáhnout, natahovat). Zároveň zvětšuje kloubní pohyblivost a slouží též k odstraňování jak svalového, tak psychického napětí.