Dance & Yoga Studio - světlé, prostorné a útulné studio s vysokými stropy a velkými okny, vedle stanice metra Anděl.

Dance & Yoga Studio - spojuje v sobě studio jógy a tance pro děti a dospělé, centrum pro pořádáni různých seminářů, workshopu, master classů, jóga tůr a welness víkendů. V prostorech studia se nachází 2 sály (30m a 65m), šatny, sprcha, recepce s posezením, kuchyně a sociální zařízení. Oba sály jsou vybavené aparaturou, zrcadly, speciálním osvětlením, pomůckami na cvičení a podložkami. Sály je možno pronajmout pro individuální nebo skupinové lekce a taky pro pořádání seminářů a oslav.

Nabízíme lekce formou Open Class: power jóga, kundaliní jóga, strečink,  
a samozřejmě cvičeni pro děti: taneční příprava s gymnastickými prvky pro děti od 3 let, moderní tanec s baletními prvky pro děti od 5 do 12 let, jóga pro děti.

Ve studiu pracují kvalifikované instruktoři schopní se s vámi podělit o své zkušenosti a znalosti, pomohou vám naučit se pracovat s tělem a dýcháním, cítit energii a směřovat jí na to, co potřebujete a neplýtvat jí na negativní emoce a napěti v těle.

My používáme nejefektivnější formu učení - výuka v malých skupinkách (3-10 lidi), která dovoluje docílit maximálního efektu od praktik. 
 
  Výhody našeho studia:

  o  vyhovující lokalita – 2 minuty pěšky od metra Anděl
  o  parkování v obchodním centru nebo venku zdarma
  o  zkušení, pozorní a profesionální instruktoři
  o  individuální přistup ke každému
  o  tance pro ty nejmenší - od 3let
  o  výhody permanentek
  o  přátelská atmosféra
  o  menší skupinky

  Vítáme vás v Dance & Yoga Studio!